
Важка вага світового боксу на порозі грандіозних пертурбацій. Абсолютний чемпіон світу Олександр Усик офіційно оголосив про своє рішення зробити вакантними всі здобуті чемпіонські пояси.
Своє несподіване відеозвернення титулований український суперважковаговик оприлюднив на офіційній сторінці в Instagram.
https://www.instagram.com/reel/DaDhdaONcQO/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
«Гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували», — заявив Усик.
Цей гучний крок лідера дивізіону не означає фінал його виступів на ринзі. Спортсмен просто змінює свій статус. Наразі він активно тренується і готується провести наступний масштабний бій.
«Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є „last dance“ [тобто „останній танець“]. Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу подякувати і сказати: далі — більше», — сказав Олександр Усик.
Подальші плани українця вже ставали темою обговорень. Варто згадати, що раніше ситуацію навколо спортивного майбутнього володаря титулів за версіями WBC, WBA та IBF коментував директор його команди Сергій Лапін.

