
У Кам’янці-Подільському з’явився сучасний простір, де можна проводити контактні заняття з кіньми незалежно від пори року. Новий кінний манеж збудували на базі Кам’янець-Подільського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
За інформацією міської ради, площа манежу становить близько 600 квадратних метрів. Тут створили умови для занять дітей та дорослих, які відчули психотравматичний вплив війни і потребують психологічного відновлення та емоційного розвантаження.
Міський голова Михайло Посітко наголосив, що реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці з міжнародними партнерами. Загальна вартість будівництва склала 6,2 мільйона гривень. Із цієї суми близько 2,9 мільйона гривень (70 тисяч доларів) надали ПРООН за підтримки Швеції в межах ініціативи «Посилене партнерство для сталого відновлення». Ще понад 3,3 мільйона гривень виділили з бюджету міста.
«Це буде місце сили, довіри та емоційної рівноваги, де діти і дорослі, які пережили наслідки війни, зможуть знайти спокій і гармонію через взаємодію з тваринами», – зазначив Михайло Посітко.
Кінний манеж працюватиме у будні дні з 10:00 до 17:00, надаючи можливість мешканцям і гостям міста долучатися до занять із кіньми протягом усього року.

