
У Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження після інциденту, що стався в одному з ліцеїв Наркевицької громади. Під час прийому їжі у шкільній їдальні 14-річна учениця отримала травму через уламок скла, який опинився у її тарілці.
Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.
За інформацією правоохоронців, мати дитини звернулася із заявою до поліції 8 жовтня. Вона розповіла, що її донька, учениця місцевого ліцею, під час обіду порізалася уламком скла, який знаходився в їжі. Дівчинці одразу надали необхідну допомогу, однак мати вважає, що подія стала наслідком недбалості з боку працівників закладу.
Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей — за частиною 1 статті 137 Кримінального кодексу України.
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді:
- штрафу від 17 до 68 тисяч гривень (від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян);
- обмеження волі на строк до трьох років;
- або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на три роки або без такого.
Наразі слідчі встановлюють усі обставини події, а також перевіряють дотримання правил безпеки та санітарних вимог під час приготування і подачі їжі у закладі освіти.

