Здоровʼя

На Хмельниччині від ускладнень COVID-19 помер 77-річний чоловік

1 хв читання
На Хмельниччині від ускладнень COVID-19 помер 77-річний чоловік

У Хмельницькій області зафіксували черговий летальний випадок, пов’язаний із коронавірусною інфекцією. Від ускладнень COVID-19 помер 77-річний мешканець Хмельницької громади. Як повідомили у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб, чоловік не був вакцинований і мав супутні захворювання.

За даними епідеміологів, протягом тижня з 6 по 12 жовтня на Хмельниччині спостерігалося невелике зниження кількості звернень через гострі респіраторні вірусні інфекції, включно з COVID-19. Загалом за цей період до лікарень області звернулися 6 475 осіб, що на 102 випадки менше, ніж попереднього тижня.

Із них 171 пацієнт потребував стаціонарного лікування, у тому числі 42 хворі на коронавірус. Серед госпіталізованих — 79 дітей віком до 17 років, семеро з яких також мали підтверджений COVID-19.

Найбільшу кількість випадків захворювання зафіксовано у:

  • Хмельницькому районі — 3459 випадків,
  • Шепетівському районі — 1677 випадків,
  • Кам’янець-Подільському районі — 1339 випадків.

Фахівці зазначають, що померлий чоловік належав до групи ризику через вік та наявність хронічних хвороб. Відсутність вакцинації значно ускладнила перебіг захворювання. Це вже не перший смертельний випадок у регіоні, пов’язаний із ускладненнями від коронавірусу.

У центрі контролю та профілактики хвороб закликають мешканців області дотримуватися профілактичних заходів та не займатися самолікуванням.

«Уникайте великих скупчень людей, регулярно мийте та дезінфікуйте руки, харчуйтеся збалансовано й не переохолоджуйтеся. Якщо відчуваєте симптоми хвороби — не призначайте собі ліки, надягніть маску і зверніться до сімейного лікаря або найближчої амбулаторії», — нагадали у відомстві.

Нагадаємо, що у вересні на Хмельниччині також зафіксували три смерті, спричинені ускладненнями COVID-19. Серед померлих — 86-річна жінка з Кам’янець-Подільської громади, 88-річний чоловік зі Слобідко-Кульчієвецької громади та 82-річна жінка з Хмельницької громади. Усі вони не були вакциновані.

Схожі записи
Здоровʼя

Анафілактичний шок на Хмельниччині: відпочинок біля водойми закінчився раптовою смертю через укус комахи

Жахлива подія сколихнула Шепетівщину. Розваги великої компанії поблизу водойми обірвалися через агресивну комуху. Звичайний укус спричинив миттєве погіршення стану здоров’я та трагічну…
Здоровʼя

МОЗ ліквідує монопрофільні лікарні: масштабне злиття медичних установ на Хмельниччині

Чотири медичні заклади Хмельницької області очікує масштабна оптимізація. Після завершення всіх юридичних процедур замість чотирьох лікарень залишаться працювати лише дві. Про це…
Здоровʼя

Спалах небезпечної інфекції на Хмельниччині: одне з сіл Красилівської громади закрили на карантин

Домашній собака захворів на сказ у селі Веселівка. Через це там негайно оголосили двомісячний карантин. Спеціальні обмеження зачепили й сусідні населені пункти….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *