
Одинадцять небезпечних загорянь ліквідували вогнеборці Хмельниччини за минулу добу. Постраждалих серед населення немає.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області.
Вогняна стихія вирувала у різних районах області, охопивши житловий сектор, спецспоруди, техніку та екосистеми. На щастя, під час цих інцидентів обійшлося без людських жертв чи травмувань.
Рятувальники закликають суворо дотримуватися правил безпеки.
Палали будинки в Ізяславі та селі Підпилип’я Кам’янець-Подільського району. У селі Слобідка-Кульчієвецька та селищі Білогір’я палали господарські споруди. Побутове приміщення гасили у селі Русанівці.
Не обійшлося і без автомобільних пожеж. Вантажівка спалахнула у Жабинцях. Дві легкові автівки горіли у Хмельницькому та селі Клубівка.
Суха рослинність палала тричі. Загоряння зафіксували у селах Півнева Гора, Волиця та Солобківці.
Ситуація залишається контрольованою.
Рятувальники продовжують чергування.

