Здоровʼя

На Хмельниччині з початку року від СНІДу померли 16 людей

1 хв читання
На Хмельниччині з початку року від СНІДу померли 16 людей

У Хмельницькій області з січня по липень цього року зареєстровано 113 нових випадків ВІЛ-інфекції та 48 випадків захворювання на СНІД. За цей же період 16 людей померли від хвороб, спричинених СНІДом.

Лише в липні медики зафіксували 15 нових діагнозів ВІЛу, 18 випадків СНІДу та 4 летальні наслідки. Такі дані надає Центр громадського здоров’я.

Загалом в області офіційно зареєстровано 1 625 випадків СНІДу та 551 смерть, пов’язану з цим захворюванням.

За інформацією медиків, у липні цього року по Україні було виявлено 636 нових випадків ВІЛ-інфекції, 217 пацієнтів вперше отримали діагноз СНІД, а 77 осіб померли від ускладнень, спричинених хворобою.

Схожі записи
Здоровʼя

МОЗ ліквідує монопрофільні лікарні: масштабне злиття медичних установ на Хмельниччині

Чотири медичні заклади Хмельницької області очікує масштабна оптимізація. Після завершення всіх юридичних процедур замість чотирьох лікарень залишаться працювати лише дві. Про це…
Здоровʼя

Спалах небезпечної інфекції на Хмельниччині: одне з сіл Красилівської громади закрили на карантин

Домашній собака захворів на сказ у селі Веселівка. Через це там негайно оголосили двомісячний карантин. Спеціальні обмеження зачепили й сусідні населені пункти….
Здоровʼя

Другий мозок чотирилапих: як кишкові бактерії керують настроєм вашого собаки

Причини різких змін у поведінці домашніх улюбленців криються глибше, ніж здається на перший погляд. Секрет емоційної стабільності, грайливості або раптової апатії домашньої…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *