
У Хмельницькій області з січня по липень цього року зареєстровано 113 нових випадків ВІЛ-інфекції та 48 випадків захворювання на СНІД. За цей же період 16 людей померли від хвороб, спричинених СНІДом.
Лише в липні медики зафіксували 15 нових діагнозів ВІЛу, 18 випадків СНІДу та 4 летальні наслідки. Такі дані надає Центр громадського здоров’я.
Загалом в області офіційно зареєстровано 1 625 випадків СНІДу та 551 смерть, пов’язану з цим захворюванням.
За інформацією медиків, у липні цього року по Україні було виявлено 636 нових випадків ВІЛ-інфекції, 217 пацієнтів вперше отримали діагноз СНІД, а 77 осіб померли від ускладнень, спричинених хворобою.

